Безяк и Стоянов изведоха "Лудогорец" до победа срещу "Лацио" в инфарктен мач

21.02.2014 г. 06:46:00 ч.
Със страхотен гол на Роман Безяк и изключителни спасявания на Владислав Стоянов българският шампион "Лудогорец" спечели гостуването на "Лацио" с 1:0 и направи огромна крачка към осминафиналите на Лига Европа.
Двата отбора изиграха атрактивен мач, който предложи две изпуснати дузпи, два червени картона, две греди, много положения за гол и динамичен футбол от първата до последната минута.
"Лудогорец" изигра много силно първо полувреме, в последната минута на което заслужено поведе в резултата, а през втората част успя да удържи натиска на италианския отбор, за да запише шеста победа в седмия си мач от началото на турнира.
Българският шампион нанесе първа загуба на носителя на Купата на Италия в европейските турнири през този сезон и взе сериозно предимство преди реванша на Националния стадион "Васил Левски" на 27 февруари

Източник:Dnevnik.bg