БОРБА: Сребро и бронз за "Добруджански юнак" на ДЛОП за момчета

28.05.2017 г. 15:16:51 ч.
/
С един сребърен и един бронзов медал се завърна СК „Добруджански юнак” от провелия се в Русе държавен лично-отборен шампионат по борба свободен стил за момчета (14-15 години). Веселин Василев в кат. +85 кг. се класира на второ място, а Ростислав Александров в кат. 66 кг. завърши на трето място. Добричкият клуб, воден от Петър Петров, участва със 7 състезатели на първенството. Близо до медалите бяха и Матей Стоянов, който стана пети в кат 85 кг. и Кристиян Димитров, който завърши на седмо място в кат. 73 кг.