Децата от СК”Алексия” ще открият Международния турнир „Приз Илияна Раева”

19.10.2018 г. 16:23:36 ч.
/
С 50 състезателки пътува днес за столицата Севдалина Мавродиева, ръководител на СК „Алексия”. За участие в  Приз "Илияна Раева". Добричките състезателки ще се включат в надпреварата  в а в категория Гимнастрада - фестивална част. Това са победителите от Държавното първенство в три възрасти – до 10 г., от 10 до 12 г. и от 12 до 16 г., заяви за радио Добруджа Севдалина Мавродиева. Танците, с които ще се съревновават трите формации са „Динозавърчета”, „Звездички” и „Водни лилии”. Състезанието ще се проведе в зала Арена Армеец. За нас е чест, че ще открием международен турнир от подобен ранг в най-голямата зала в България, допълни Лина Мавродиева.