Добруджа победи Пирин в Разлог

10.01.2014 г. 22:02:00 ч.
Добруджа 07 победи с 3:2 гейма (25:17, 23:25, 25:23, 14:25, 16:14) като гост Пирин (Разлог) в среща от последния 11-и кръг на есенния дял на волейболната Суперлига при мъжете и зае шесто място във временното класиране. Мачът се игра пред пълни трибуни в зала „Септември", а победата за новака в елита бе №5. От пресцентъра на Изида и Добруджа 07 информират, че на два пъти гостите от Добрич повеждаха в геймовете, а в тайбрека успяха да измъкнат победата с 16:14 точки. Така възпитаниците на Мирослав Живков, който през миналия сезон бе начело на Пирин, стартираха успешно годината и изпревариха домакините в класирането. Най-резултатен в мача бе бившият състезател на Пирин Йордан Желязков, който донесе 25 точки за новия си отбор. В следващия кръг добричлии гостуват на Левски Бол на 17 януари и приемат Монтана на 25 януари от 18 часа.