Добруджа с втора победа в контролите, Дейвид Флоров с първи гол

24.07.2016 г. 09:35:14 ч.
/
Добруджа постигна втора победа във втората си проверка от предсезонната подготовка. Снощи „жълто-зелените” се наложиха над Септември в Тервел с 3:0. Емил Илиев откри резултата през първото полувреме, а след почивката Тодор Колев покачи на 2:0. Крайният резултат бе оформен от Дейвид Флоров, който отбеляза първото си попадение за мъжкия тим на Добруджа.
Отборът на Септември, който ще бъде съперник на добруджанци в предстоящия шампионат в Трета лига, ще върне визитата за още една проверка преди началото на първенството.
Следващата контрола на Добруджа ще бъде на 30 юли срещу втория отбор на Лудогорец, който се състезава във Втора лига.