Две състезателки на треньора Светослав Тодоров с медали от държавното първенство по бокс

07.06.2019 г. 11:15:40 ч.
/
Два медала спечели Боксов клуб „Добрич“ на Държавния личен шампионат по бокс за жени и девойки. Първенството на България се проведе през тази седмица в Русе.

Националката Мартина Маринова спечели бронзов медал в категория до 51 кг. при жените.

Александра Тодорова пък се класира на второ място при девойките в категория до 46 кг. 14-годишната ученичка от СУ „Св. Климент Охридски“ спечели среброто в конкуренцията на боксьорки до 18 години. На финала Александра Тодорова загуби с много спорни нокдауни.

Треньор на медалистките е Светослав Тодоров, който откри за този спорт двете момичета. Благодаря на президента на Боксов клуб „Добрич“ Добри Йорданов за съвместната ни работа, заяви Светослав Тодоров.