ФК "Калиакра" загуби от Хасково с 2:0

14.09.2013 г. 10:48:00 ч.
Отборът на Калиакра (Каварна) падна с 2:0 в дербито на върха, което откри 6-ия кръг в "Б" група.
Доскорошният футболист на „Калиакра"Владислав Узунов откри резултата в 16-ата минута, а малко преди края на срещата 88-та минута Митко Плахов оформи крайниярезултат и затвърди Хасково на върха в класирането.
Хасково бе без опитния нападател Емил Ангелов-Бабангида, който кара треньорски лиценз "Б" в София.
Наставникът на Калиакра Левент Аврамов работи преди време в Хасково и познава отлично съперника, но въпреки това загуби.
С тази победа Хасково събра актив от 15 т. пред Марек и Калиакра с по 11 т.