ФУТБОЛ: Черноморец (Бч) продължава успешната серия във Втора лига

22.10.2017 г. 18:45:15 ч.
/
Черноморец (Балчик) продължи успешната си серия във Втора лига. Днес футболистите на Георги Иванов спечелиха точка при гостуването си на ОФК Поморие, завършвайки  1:1. Мачът от 12-ия кръг на Втора лига се игра на стадион Лазур в Бургас. Първото полувреме не предложи много положения пред двете врати и приключи при резултат 0:0. Две минути след подновяването на играта Живко Петков изведе поморийци напред. Точката за Черноморец донесе Мирослав Начев с гол в 88-та минута. Тимът от Балчик е на седмо място с актив от 19 точки.
Снимка:dobrudjabg.com