ФУТБОЛ: Добруджа гостува на Локомотив (Пловдив)

20.03.2014 г. 06:52:00 ч.
Отборът на Добруджа гостува днес от 16.00 часа на Локомотив (Пловдив) в мач-реванш от четвъртфиналната фаза на турнира за Купата на България. В първата среща мината седмица „жълто-зелените" загубиха с 0:3. Въпреки загубата с 0:3 в първия мач, старши треньорът на Добруджа Светослав Тодоров заяви, че няма да дава почивка на никой от основните футболисти. Няма да се дадем лесно, както беше и в Добрич, каза наставникът. Ще се борим колкото можем. Въпреки многото мачове, които ни се натрупаха и Локомотив също изигра доста мачове, коментира Тодоров. Той няма да може да разчита на наказаните Симеон Симеонов и Кристиян Малинов.