ФУТБОЛ: „Добруджа“ и „Черноморец“ (Балчик) завършиха наравно

28.02.2020 г. 16:39:48 ч.
/
„Добруджа“ и „Черноморец“ (Балчик) завършиха наравно – 1:1, в контрола, играна днес на стадион „Дружба“ в Добрич. Домакините започнаха по-силно мача и имаха няколко добри възможности да поведат през първата част. И въпреки че те сами не успяха да реализират в създадените ситуации, все пак се стигне до откриване на резултата в тяхна полза, но след автогол 10 минути преди почивката. След като „Добруджа“ излезе напред в резултата, се стигна до наелектризиране на обстановката и в края на първото полувреме, след като отново прехвърчаха искри, най-активните в мелето от двата отбора – Тодор Паланков от добричлии и Цветан Илиев от „Черноморец“, получиха червени картони. По договорка между тимовете, на техните места влязоха нови играчи и двата отбора доиграха мача в пълен състав. През второто полувреме всички налични футболисти на „Добруджа“ имаха възможност да покажат своите умения. Поради здравословни проблеми, срещата пропуснаха единствено Станислав Жеков и Иво Вихренов. В 80 мин. отборът от Втора лига стигна до изравняване. Гола отбеляза опитният Владислав Мирчев след корнер.