ФУТБОЛ: Добруджа измъкна точка като гост на Славия в Елитната U15

11.09.2018 г. 09:26:59 ч.
/
Юношите на Добруджа записаха първа точка в Елитната U15, след като завършиха 2:2 при гостуването си на Славия в мач от втория кръг на шампионата. Столичани поведоха в 32-ата минута с попадение на Георги Шопов. Отново той се разписа за 2:0 в 49-ата минута.
Малко по-късно Ивайло Михайлов намали за добруджанци. Славия остана с човек по-малко на терена в 64-ата минута, когато Георги Атанасов получи втори жълт картон и бе изгонен. Това помогна на момчетата на Митко Недялков да стигнат до изравнително попадение. Голът падна в 69-ата минута Добруджа, когато Велислав Кънев отбеляза с глава след центриране от корнер.
В третия кръг Добруджа посреща ЦСКА-София. Двубоят е на 16 септември от 11.00 часа.
Снимка:dobrudjabg.com