ФУТБОЛ: Добруджа не се даде на Пирин в Благоевград

18.10.2014 г. 16:15:00 ч.
Добруджа спечели точка при гостуването си на Пирин. Двубоят oт десетия кръг на Б група в Благоевград завърши при резултат 1:1.
Домакините поведоха в резултата в 22-та минута. Реферът Волен Чинков отсъди дузпа за задържане на нападател на Пирин от страна на добрички футболист. Точен от бялата точка беше Мартин Тошев. До почивката добруджанци не се представиха на ниво и не успяха да затруднят защитата на домакините. След почивката обаче, възпитаниците на Светослав Тодоров се активизираха и заслужено стигнаха до изравняване. В 71-та минута Ивайло Димитров бе точен, след като засече с глава центриране от фланга.
И днес "жълто-зелените бяха подкрепяни от своята вярна агитка, която наброяваше 20 души. Радио „Добруджа" изказва благодарности на един фенове на отбора – Владимир Владимиров, който ни информираше за всичко най-интересно по време на мача.
Добруджа започна в състав: Радомиров, Гаджалов, Христозов, Колев, Кр. Димитров, Симеонов, Станоев, Цачев, Сп. Георгиев, Ив. Димитров, Илиев