ФУТБОЛ: Добруджа не спира с победите. 5:0 срещу Септември (Тервел) (ВИДЕО)

05.05.2018 г. 19:39:33 ч.
/
Добруджа победи с 5:0 Септември (Тервел) в мач от 28-я кръг на Североизточната Трета лига. Макар и вече осигурили си участието наесен във Втора лига и днес добруджанци не пожалиха своя противник. Първото положение в мача обаче бе на сметката на Септември. Още в 3-та минута Мартин Кирилов излезе сам срещу Димитър Илиев, но стражът изби. Домакините откриха в 15-та минута, като след 3 поредни удара към вратата на Септември, при четвъртия, отправен от Беадиров, топката премина голлинията. Само три минути по-късно Кристиян Петков удвои след диагонален удар. В 40-та минута Румен Николов направи резултата 3:0, след като получи топката на опразнена врата. В 44-та минута Септември получи право да изпълни дузпа, но Димитър Илиев улови удара на капитана на гостите Стефан Стефанов.
През втората част „жълто-зелените” вкараха още два гола. В 65-та минута Румен Николов изпълни перфектно пряк свободен удар за 4:0. В 77-та Кристиян Петков вкара второто си попадение в мача, с което оформи крайния резултат.
Преди началото на срещата, отборът на гостите направи шпалир за добруджанци по повод класирането им във Втора лига.

Очаквайте утре и коментара след срещата на старши-треньора на Добруджа Диян Божилов