ФУТБОЛ: Добруджа не успя да победи Ботев (Враца)

29.03.2014 г. 18:57:00 ч.
/
Добруджа не успя да победи Ботев (Враца) в мач от 18-я кръг на Б футболната група. На стадион „Дружба" двата отбора не успяха да си отбележат гол. Домакините имаха териториално преимущество през почти целия мач, но добре подредената отбрана на Ботев не им позволи да притесняват много вратаря Цветковски. Първата възможност за гол се откри пред гостите. В 9-та минута удар на Васев мина на сантиметри край вратата на Конов. До почивката добруджанци владееха повече топката, но атаките има не завършваха с удар. След почивката събитията на терена не се промениха. Добруджанци атакуваха, но най-серизоната опасност отново бе пред тяханата врата. В 55-та минута резервата Рангелов се озова сам срещу Конов, но вратарят не позволи да бъде преодолян, след като се намеси акробатично. В 60-та минута Станоев стреля силно от 25 метра, като вратарят на Ботев успя да избие в корнер. До края на двубоя „жълто-зелените" упражниха натиск, но той не доведе до резултат и двата отбора си поделиха по една точка.