ФУТБОЛ: Добруджа оглави класирането в СИ трета лига

24.09.2017 г. 11:41:01 ч.
/

Добруджа победи Хитрино с 3-1 като гост в среща от седмия кръг на Североизточната трета футболна лига при мъжете. Головете бяха дело на Румен Николов – два и Георги Колев, които те реализираха до почивката, а през втората част домакините от шуменското село успяха да върнат едно попадение. Така добруджанци  еднолично оглавяват класирането в лигата с 16 точки от 5 победи и едно равенство, и голова разлика 14:4. Втори с 13 точки и мач по-малко е Суворово, който днес, неделя, посреща аутсайдера Бенковски.
В следващия кръг - на 30 септември, Добруджа приема Калиакра. Три дни преди това, на 27 септември, сряда,  възпитаниците на треньора Диян Божилов ще играят в Ген. Тошево мач от турнира за Купата на аматьорската лига с местния Спортист.