ФУТБОЛ: Добруджа отново вкара 4 на Септември

03.12.2016 г. 17:41:51 ч.
/
Добруджа завърши 2016 година с победа. Днес „жълто-зелените” се наложиха с 4:0 при гостуването си на Септември (Тервел), повтаряйки резултата от мача между двата тима на стадион „Дружба” през септември. Добруджанци поведоха в резултата още във втората минута чрез Явор Колев. В края на първото полувреме Даниел Димитров увеличи преднината за добричкия тим. След почивката се разписаха Дейвид Филипов и Станимир Андонов.
С днешната победа Добруджа има 34 точки и ще зимува на второ място. За момента предината пред третия в класирането – Калиакра е 5 точки. Каварненският тим гостува утре на Локомотив (Русе). Лидерът в класирането Черноморец (Балчик), който е с 36 точки, ще изиграе своя мач в сряда, когато ще посрещне в Белия град Спартак (Варна).
Снимка:dobrudjabg.com
Източник:ИА ДОБРУДЖА