ФУТБОЛ: Добруджа отстъпи на Черно море в Елитната U 15

22.09.2018 г. 13:04:39 ч.
/
Отборът на Добруджа загуби с 1:3 гостуването си на Черно море в мач от четвъртия кръг на шампионата в Елитната U 15. Мачът се игра днес на стадион Корабостроител. Домакините откриха в 10-ата минута чрез дузпа, реализирана от Николай Златев реализира дузпа. Пет минути преди почивката Златев вкара с глава за 2:0. В средата на второто полувреме Алекс Костов направи резултата 3:0.
Малко преди края гостите от Добрич отбелязаха почетен гол, дело на Преслав Славков.
С днешната загуба момчетата на Димитър Недялков остават на 14-а позиция в класирането с 2 точки. В същото време тимът от Варна излезе начело в класирането с 10 точки.
В следващия кръг, на 29 септември Добруджа приема Левски.