ФУТБОЛ: Добруджа отстъпи на Черноморец (Балчик) в контрола

10.02.2018 г. 17:36:57 ч.
/
Добруджа загуби с 0:2 от Черноморец (Балчик) в контролна среща, играна на стадион "Дружба". Възпитаниците на Диян Божилов се представиха добре срещу втородивизионния тим. В 15-та минута Кристиян Петков отправи силен удар от около 20 метра, но топката мина над вратата. В 30-та Хикмет изпълни добре пряк свободен удар, но вратарят на Добруджа Иван Иванов изби в корнер. След изпълнението му капитанът на гостите Генади Луго вкара с глава за 0:1. В самото начало на втората част тимът от Белия град стигна и до втори гол.
Неофициален дебют за Добруджа днес направи Беадир Беадиров, които идва именно от Черноморец.