ФУТБОЛ: Добруджа победи с 3:0 Спартак (Варна) в контрола в Албена

14.07.2018 г. 21:34:53 ч.
/
Добруджа победи с 3:0 Спартак Варна в контролна среща, играна в Албена. До почивката двата отбора не успяха да си отбелжат гол, макар и пред двете врати да имаше положения.  В 56-ата минута добричлии стигнаха до дузпа за нарушение срещу Тодор Колев. Именно той застана зад топката, но би в аут. В 61-ата минута Михаил Минков засече с глава центриране от фаул и реализира за 1:0. В 67-ата минута Арсовски бе изведен сам срещу вратаря на Спартак и хладнокръвно реализира за 2:0. Само три минути по-късно Добруджа стигна и до трети гол, дело на Тодор Колев.
Следващият спаринг на „жълто-зелените” е срещу юношите на Черно море. Двубоят е в сряда от 18.00 часа на стадион „Дружба”.