ФУТБОЛ: Добруджа приключи с победа предсезонната подготовка

26.07.2014 г. 20:54:00 ч.
/
Добруджа победи с 3:1 Септември (Тервел) в последната си контрола преди началото на новия сезон. Добруджанци имаха пълно преимущество през мача, но пропуснаха много положения пред противниковата врата, главно през втората част. Резултатът откри Иван Цачев в 19-та минута, когато засече отблизо центриране на Ивайло Димитров. Две минути след подновяването на играта, влезлият като резерва Атанас Илиев технично отклони топката след пас на Станимир Андонов и направи резултата 2:0. В 74-та минута Спас Георгиев се разписа за 3:0 след центриране на Мустафа. Последваха няколко пропуска на Андонов, Лазаров, Мустафа и Илиев. В 85-та минута голмайсторът на Септември Стефан Стефанов бе съборен в наказателното пле на Добруджа от Христозов и съдията посочи бялата точка. Стефанов се нагърби с изпълнението на дузпата и бе точен – 3:1. Така Добруджа приключи контролите с 5 победи и 1 загуба. Очаква се в началото на следващата седмица да станат ясни имената на футболистите, които ще бъдат картотекирани за предстоящия сезон.