ФУТБОЛ: Добруджа с категоричен успех в Тервел, вече е с 2 точки пред Суворово

18.11.2017 г. 20:47:00 ч.
/
Добруджа победи с 4:0 при гостуването си на Септември (Тервел) в мач от 15-я кръг на Североизточната трета лига. Преди почивката добруджанци водеха с 1:0 с попадение на Георги Колев от фаул. С три гола през втората част, дело на Георги Колев, Станимир Андонов и Ахмед Адемов,  момчетата на Диян Божилов записаха нови три точки. С победата днес и равенството на Суворово срещу Хитрино, Добруджа вече има преднина от две точки в класирането. Жълто-зелените са с 35 точки, а Суворово е с 33, като имат и мач повече.
снимка: Новините Тервел