ФУТБОЛ: Добруджа вкара 3 на Септември (Тервел) преди началото на шампионата

22.02.2014 г. 18:25:00 ч.
/
Добруджа победи с 3:0 Септември (Тервел) в последната си контрола преди началото на пролетния дял от шампионата в Б група. На стадион „Дружба", през първата част домакините срещнаха трудности при преодоляването на отбраната на тервелчани и не успяха да създадат почти нито една ситуация за гол. За статистиката може да се отбележи само един удар на Малинов от 15 метра, който мина в страни от вратата. След почивката си пролича по-серизоната физическа подготовка на Добруджа и положенията се заредиха едно след друго. Още в 47-та минута Ивайло Димитров засече с глава центриране от корнер за 1:0. Влезлият като резерва Ивелин Василев се разписа отблизо в 56-та за 2:0. Крайният резултат оформи Емил Колев в 61-та минута, когато бе точен с глава. До края на срещата „жълто-зелените" имаха още няколко възможности за гол, но не успяха да ги реализират. Старщи треньорът Светослав Тодоров пусна в игра всички футболисти, които бяха на резервната скамейка.
Добруджа: КОнов, Иванов (70-Митев), Христозов, Гаджалов, Д. Димитров (55-Василев), Симеонов (45-Колев),Малинов (65-Христов), Станоев (65-Кр. Димитров), Ив. Димитров (75-Господинов), Сп. Георгиев (65-Ивелинов), Андонов