ФУТБОЛ: Добруджа вкара 4 на дубъла на Черно Море

05.07.2014 г. 22:35:00 ч.
/
Добруджа победи с 4:0 дублиращия отбор на Черно море (Варна) в първа контрола от предсезонната подготовка. Добруджа започна двубоя със състава, който изнесе голяма част от мачовете през миналия сезон. Възпитаниците на Светослав Тодоров създадоха много положения за гол, но първият падна чак в 28-та минута. Негов автор бе Ивайло Димитров. В 40-та минута Косъма беше фаулиран в наказателното поле на гостите, като капитанът Симеон Симеонов бе точен от бялата точка за 2:0. 15 минути след подновяването на играта отново Димитров вкара за 3:0, а 5 минути по-късно току що влезлият в игра Симеон Неделчев, който идва на проби от Черно Море, вкара за крайното 4:0. Следващата контрола на Добруджа ще бъде на стадион "Дружба" в Добрич, на 12 юли, срещу Спартак (Варна).
Добруджа започна в състав: Конов, Христозов, Гаджалов, Д. Димитров, Кр. Димитров, Симеонов, Колев, Сп. Георгиев, Андонов, Василев, Ив. Димитров