ФУТБОЛ: Добруджа вкара 5 на Спартак

10.10.2014 г. 15:15:00 ч.
/ ИА Добруджа
Добруджа победи Спартак (Варна) с 5:0 в контролна среща, играна днес на стадион „Дружба". Резултатът бе открит в 9-та минута от Атанас Илиев, който довкара отбитата от вратаря топка, след удар на Иван Цачев. Първото полувреме завърши само с гол преднина за „жълто-зелените". В 52-та минута Иван Цачев покачи на 2:0 след самостоятелен пробив през центъра. Десет минути по-късно Ивайло Лазаров се разписа за 3:0 с технично изпълнение от фаул. В 66-та минута Спас Георгиев бе точен за 4:0 след като засече центриране на Станимир Андонов. Крайният резултат оформи Николай Христозов, който се разписа с глава в 68-та минута. Последните минути добруджанци намалиха оборотите и до нов гол не се стигна.
Добруджа започна в състав: Радомиров, Гаджалов, Колев, Христозов, Кристиян Димитров, Станоев, Симеонов, Ивайло Димитров, Цачев, Спас Георгиев и Илиев. След почивката в игра се появиха Павел Петков, Андонов, Лазаров, Кристиян Георгиев, Детелин Димитров, Василев и Митев.