ФУТБОЛ: Добруджа вкара само 3 на Локомотив (Русе) (ВИДЕО)

29.04.2017 г. 18:27:07 ч.
/
Добруджа победи с 3:0 Локомотив (Русе) в мач от втория кръг на Втората фаза на шампионата в Североизточната Трета лига – Първа седмица. Мачът на стадион Дружба премина при подчертана доминация на добруджанци, които пропуснаха да постигнат много по-изразителна победа. Първото попадение падна в 9-та минута – след центриране на Тодор Колев, Брайнов засече топката в собствената си врата. Пет минути по-късно Кристиян Пешков направи немислимото, след като от голлинията не успя да уцели подаването на Тодор Колев и пропусна да се разпише. Последваха още няколко положения пред вратата на гостите. В 50-та минута Тодор Тодоров също направи фрапантен пропуск, след като бе изведен сам срещу вратаря на гостите, преодоля го, но се засуети и не успя да вкара на опразнената врата. Петър Казаков удвои резултата в 66-та минута след силен удар от около 25 метра. В 84-та минута гостите бяха близо до почетно попадение, но Парашкевов стреля отблизо в аут. Крайният резултат фиксира Тодор Колев в 89-та минута, след фалцов удар по диагонала.  Мачът ще се запомни и с безобразното съдийство на рефера Веселин Гацев, който показа доста странен критерий при показване на картоните, след като спести няколко на гостите, а за сметка на това „оцвети” в жълто няколко от добричките футболисти.