ФУТБОЛ: Добруджа взе точка при гостуването на Локо (ГО) с гол в края

11.08.2018 г. 22:13:55 ч.
/
Добруджа спечели точка при гостуването си на Локомотив (Горна Оряховица) в мач от третия кръг на Втора лига. Мачът завърши 1:1, като добруджанци стигнаха до равенството в 92-ата минута чрез попадение на централния защитник Михаил Минков.
Домакините бяха повели в резултата още в 8-ата минута, когато точен бе Кристиян Китов. През първата част Румен Николов имаше добра възможност да изравни. След почивката възпитаниците на Диян Божилов  бяха още по-активни и в крайна сметка стигнаха до гол. Той падна в  даденото от главния съдия продължение, когато новото попълнение Михаил Минков се разписа с глава и донесе точката за „жълто-зелените”. Така Добруджа е с 4 точки след първите три кръга и заема осма позиция. В следващия кръг добричкият тим посреща Локомотив (София). Мачът е в неделя от 18.00 часа.