ФУТБОЛ: Добруджа взе точка при гостването на лидера

04.05.2014 г. 08:05:00 ч.
Добруджа спечели точка при гостуването си на лидера Марек в мач от 23 кръг на Б група. Двубоят на стадион „Бончук" в Дупница завърши без попадения, като „жълто-зелените" имаха шанс да спечелят трите точки в самия край, когато удар на Спас Георгиев срещна напречната греда. Добруджа бе по-активният отбор през втората част, докато преди почивката Еньо Кръстовчев пропусна 2 добри възможности за Марек.
В същото време Хасково загуби като домакин от Спартак (Варна) с 0:1. Така със спечелената точка Добруджа запази третото си място в Б група и се доближи на 3 от втория Хасково.