ФУТБОЛ: „Добруджа“ загуби и от „Етър“ в Елитната група U15 (ВИДЕО)

05.03.2020 г. 16:50:36 ч.
/
18-а поредна загуба в Елитната група за футболисти до 15 години допусна „Добруджа“. В мач, игран на стадиона с изкуствена тревна настилка в Добрич днес жълто-зелените бяха победени от „Етър“ (Велико Търново) с 2:0. Домакините започнаха по-активно и в първия четвърт час владееха повече топката. В 16 мин. обаче Христиан Атанасов отбеляза след корнер и изведе болярите напред в резултата. След това гостите пропуснаха добри възможности да увеличат преднината си до почивката. Това се случи 8 минути след подновяването на играта, когато капитанът на „Етър“ Атанас Атанасов отбеляза за 2:0. В последната минута на мача Георги Петров от „Добруджа“ игра умишлено с ръце с топката, за което получи втори жълт и респективно червен картон.

В следващия кръг на Елитната група за момчета до 15 години „Добруджа“ гостува на „Национал“ (София) в неделя. Поради наказание с лишаване от домакинство на съперника, мачът ще бъде в Правец.