ФУТБОЛ: Добруджа загуби от Банско с 0:2

14.09.2013 г. 19:55:00 ч.
/
Добруджа загуби от Банско с 0:2 двубоя от шестия кръг на „Б" футболната група. Гостите се възползваха от две грешки в отбраната на „жълто-зелените" и си тръгнаха от стадион „Дружба" с 3 точки.
Първото попадение падна още в 9-ата минута. Неразбирателство между вратаря Конов и Детелин Димитров бе използвано от Сергей Георгиев. Нападателят на Банско открадна топката и отбеляза на празна врата. Играта на добруджанци през първото полувреме не вървеше и футболистите на Светослав Тодоров не успяха нито веднъж да застрашат вратаря на гостите.
След почивката наставникът на Добруджа пусна в игра Симеон Симеонов и домакините овладяха центъра на терена, като наложиха и натиск пред наказателното поле на Банско. В 70-ата минута обаче бързоногият Мартин Станкев попари надеждите на „жълто-зелените" с второ попадение.
Играта на добруджанци не се понрави на публиката и след мача част от феновете потърсиха обяснение от старши-треньора и футболистите за загубата.