ФУТБОЛ: Добруджа загуби от Славия с гол от дузпа. Холандецът впечатли всички и остана в София

09.02.2019 г. 15:34:20 ч.
/
Добруджа загуби с 0:1 от Славия, контролна среща, играна днес на стадиона в Овча купел. Добруджанци оставиха отлични впечатления у зрителите на столичния стадион, които бяха дошли да видят представянето на новите попълнения на „белите”. Единственото попадение в мача вкара Цветелин Чунчуков от дузпа в 16-ата минута. Футболистите на Емил Велев имаха няколко много добри възможности за гол, които обаче не успяха да реализират. Пристигналият преди дни холандец Ранди Онуоха бе сред най-добрите на терена. За съжаление, именно заради страхотното си представяне днес, той е получил покана от Славия, която веднага след мача е приел и няма да бъде част от състава на Добруджа. Александър Бранеков и Атанас Куманов бяха единствените, които пропуснаха днешната проверка заради травми.

Добруджа започна днешния мач в състав: Кунчев, Пешков, Родриго Ман, Кристиян Григоров, Ранди Онуоха, Паланков, Николай Петров, Петър Тончев, Николай Минков, Кристиян Петков и Росен Кръстев
Снимка:dobrudjabg.com