ФУТБОЛ: Добруджа загуби с 0:2 в Пловдив

20.03.2014 г. 18:01:00 ч.
Добруджа загуби от Локомотив Пловдив с 0:2 в срещата-реванш от четвъртфиналите за Купата на България. Така с общ резултат 0:5 добруджанци приключват участието си в турнира. „жълто-зелените" можеха да открият резултата още в 5-та минута, когато след груба грешка на бранителя Трифонов, Ивелин Василев се откъсна от защитата на Локомотив, пробяга 20 метра, навлезе в наказателното поле, но останал сам срещу Акалски, стреля покрай вратата. Железничарите откриха резултата в 28-та минута, когато Мендес засече с глава центриране на Илиадис за 1:0. Второто попадение падна в 62-та минута. Точен беше Крис Гади.
Добруджа завърши мача с човек по-малко, след като в 86-та минута Йордан Христов получи директен червен картон за грубо влизане в краката на Диего. Юношата се появи на терена 10 минути по-рано, като това бяха първите му минути за мъжкия тим в официален мач.