ФУТБОЛ: Добруджа загуби в Габрово с гол от дузпа в 96-ата минута

06.12.2020 г. 08:26:49 ч.
/
Добруджа загуби като гост на Янтра Габрово с 1:2 в мач от 16-я кръг на Втора професионална лига. Добруджанци изпуснаха равенството в 6-ата минута на добавеното време.
Домакините бяха повели в резултата в 22-ата минута след автогол на Ахмед Адемов. Осем минути по-късно Християн Казаков изравни от дузпа. Цяло второ полувреме габровци играха с човек по-малко заради червен картон на Мартин Ангелов.
Победното попадение за Янтра падна от дузпа в 96-ата минута, като точен за домакините бе Християн Кожухаров.
Добруджа е на 11-о място в класирането с актив от 16 пункта. В последния мач за годината жълто-зелените посрещат Септември (Симитли).