ФУТБОЛ: „Добруджа“ загуби във Варна с гол в последната минута

24.03.2021 г. 16:19:08 ч.
/
„Черно море“ победи „Добруджа“ с 2:1 в контрола, играна днес на стадион „Тича“ във Варна.

Първото положение бе за гостите от Добрич в 10 мин., когато Иван Цачев бе изведен сам срещу вратаря Иван Дюлгеров и стреля, но не успя да намери очертанията на врата. В 18 мин. „Черно море“ поведе след гол с глава на Велислав Василев.

Минута преди края на първото полувреме за нарушение извън наказателното поле вратарят на „Добруджа“ – юношата Иван Ангелов, получи директен червен картон и на неговото място влезе Димитър Илиев.

Добричлии изравниха резултата в 68 мин. Нападателят Димитър Алексиев отново показа, че е майстор на красивите голове. Той бе изведен сам срещу Иван Дичевски и го прехвърли за 1:1.

Отборът от Добрич бе на път в трета поредна контрола във Варна да си тръгне непобеден, но в последната минута Исмаил Иса напредна отдясно и пусна пас към Павел Георгиев, който реализира победния гол.

„Добруджа“ започна в състав: Иван Ангелов, Мирослав Пушкаров, Цветелин Радев, Преслав Петров, Ахмед Адемов, Иво Вихренов, Александър Виденов, Цветан Илиев, Иван Цачев, Димитър Алексиев и Иван Винков.
Снимка:chernomorepfc.bg