ФУТБОЛ: Два гола на Дейвид Филипов не стигнаха на Септември /Тервел/ да победи Спартак /Варна/

02.09.2018 г. 16:19:31 ч.
/
Два гола на юношата на Добруджа Дейвид Филипов не бяха достатъчни на Септември /Тервел/ за победа над гостуващия Спартак /Варна/ в двубой от 3-ия кръг на Североизточната трета лига. Синът на Филип Флоров вкара два гола през първото полувреме, но след почивката „соколите” успяха да изравнят за крайното 2:2.
Равенството остави двата отбора на съседни позиции в класирането. Тервелчани са на 7-о място с актив от 4 точки, докато афиширалият амбиции за завръщане в професионалния футбол тим на Спартак е една позиция по-нагоре и с точка повече.