ФУТБОЛ: Млад добричлия става изпълнителен директор на "Янтра" (Габрово)

11.12.2019 г. 10:17:56 ч.
/
Управителният съвет на ОФК "Янтра 2019" (Габрово) определи единодушно на свое заседание Милен Николов за нов изпълнителен директор на клуба. Той ще има за цел да подобри организацията в клуба и да изгради неговата стройна и устойчива структура.

Милен Николов е на 30 години, от Добрич, завършил е местната Езикова гимназия "Гео Милев". Притежава бакалавърска степен по „Журналистика“ от СУ „Св. Климент Охридски“ и магистърска степен по „Спортен мениджмънт“ от НСА „Васил Левски“. От 2016 г. е съосновател и партньор в Сдружение „Бъдеще чрез спорт“, с което организира редица футболни кампове и турнири, включително и с участието на школи на европейски грандове като "Милан" и "Интер". През последните три години Милен Николов е изпълнявал длъжността „пресдиректор“ в елитния "Витоша" (Бистрица), като същевременно се е занимавал и с част от организацията в клуба.

Новият изпълнителен директор на лидера в Северозападна трета лига "Янтра 2019" ще встъпи официално в длъжност следващия понеделник, 16 декември.

Снимка: Фейсбук страница ОФК Янтра 2019 Габрово / FC Yantra 2019 Gabrovo