ФУТБОЛ: Няколко минути не стигнаха на Добруджа за трите точки в Разград

15.09.2018 г. 22:01:57 ч.
/
Добруджа и Лудогорец II завършиха 1:1 в мач от VII кръг на Втора професионална футболна лига, игран на стадиона в комплекса „Гнездо на орли”. „Жълто-зелените” обаче могат да съжаляват за пропуснатите три точки, след като имаха предина в резултата през почти целия мач.
Добруджанци започнаха активно мача, като още в 3-ата минута Янаки Смирнов стряла с глава, но ударът му бе отразен от вратаря. Шест минути по-късно обаче след изпълнение на корнер Смирнов откри резултата с първия си гол за Добруджа в официален мач. Сл попадението домакините се активизираха и създадоха няколко ситуации.
През второто разградчани продължиха да търсят изравняването, като стигнаха до него в 82-ата минута чрез попадение на Денислав Александров.
След днешния мач Добруджа е на 10-о място в класирането със 7 точки, като в следващия кръг предстои още едно гостуване за момчетата на Диян Божилов. Този път визитата ще бъде в София на ЦСКА 1948.