ФУТБОЛ: Орловец отново си пробива път към финала за Купата на аматьорската лига

24.10.2013 г. 08:19:00 ч.
Орловец (Победа) продължава напред в Турнира за Аматьорската лига след като победи Тича (Долни Чифлик) след изпълнение на дузпи. Мачът се игра на терена в село Победа. В редовното време резултатът бе 1:1. Орловец откри резултата през първото полувреме чрез Мартин Филев, а след почивката тимът от Долни Чифлик изравни чрез гол от дузпа на играещия треньор Тодор Каменов. Така крайният победител трябваше да се определи след изпълнение на дузпи. Тимът на Орловец бе безпогрешен от бялата точка, докато за Тича пропуск направи бившият футболист на Спартак (Варна) Венци Маринов. Така Орловец ще се изправи срещу Бенковски (Бяла), като двата тима ще определят победителя за Североизточна България. Двубоят ще се играе на 30 октомври. Припомняме миналата година Орловец достигна до финала, в който загуби от Локомотив (Мездра), също след изпълнение на дузпи.