ФУТБОЛ: Победната серия на Добруджа продължи и в Русе

05.10.2013 г. 18:14:00 ч.
Добруджа продължи победната си серия, след като се наложи с 3:1 като кост на Дунав (Русе) в мач от деветия кръг на „Б" група. „Жълто-зелените" откриха резултата още в 3-та минута, когато Ивайло Димитров засече центриране на Спас Георгиев. До края на полувремето добруджанци имаха още няколко възможности за гол, като стигнаха до него в последната 45-та минута. Ивайло Димитров бе фаулиран в наказателното поле на домакините. Капитанът Симеон Симеонов удвои резултата след точно изпълнена дузпа. Малко след подновяването на играта Владимир Каптиев върна едно попадение за русенци. Крайното 3:1 оформи Ивайло Димитров в 80-та минута, след силен удар извън пеналта. След този мач Добруджа вече има 17 точки и остава на трето място в класирането.