ФУТБОЛ: Първо домакинско равенство за сезона записа „Добруджа“ (ВИДЕО)

20.03.2021 г. 18:18:00 ч.
/
„Добруджа“ записа първо домакинско равенство за сезона, след 6 победи и 5 загуби на стадион „Дружба“ от началото на първенството. В мач от Втора лига добричлии и „Миньор“ (Перник) не си отбелязаха гол и завършиха 0:0.

Двата отбора предложиха здрава битка, в която обаче липсваха чистите голови положения. По-активни през първото полувреме бяха домакините, докато гостите повече търсеха победата след почивката. С оглед играта и положенията закономерно мачът завърши наравно и двата отбора си разделиха по една точка. Така „Добруджа“ вече има 25 и запазва десетото място.

Предстои пауза в първенството, в която жълто-зелените ще изиграят контрола срещу „Черно море“ на 24 март.

Съставът на „Добруджа“: Димитър Илиев, Преслав Петров, Цветелин Радев, Мирослав Пушкаров, Иво Вихренов, Цветан Илиев, Стефан Митев (90‘ – Георги Илиев), Иван Цачев (86‘ – Божидар Чуканов), Ахмед Адемов, Иван Винков (68‘ – Ерик Почански), Димитър Алексиев.