ФУТБОЛ: Равенство между Добруджа и Септември, Павлин Тодоров вкара на родния си тим

09.10.2013 г. 17:53:00 ч.
Добруджа и Септември (Тервел) завършиха 2:2 в контрола на стадион "Дружба". Старши треньорът на „жълто-зелените" Светослав Тодоров даде почивка на много от основните играчи и заложи предимно на тези, които имат по-малко игрови минути. През втората част в игра за Добруджа влязоха и част от юношите на отбора.
Иван Цачев откри от дузпа в 25-ата минута. В края на полувремето Цачев бе изведен в добра позиция от Кристиян Малинов и покачи на 2:0.
През второто полувреме отборът от Тервел се възползва от подмладяването на състава на Добруджа и изравни. В 60-ата минута бившият централен бранител на Добруджа Младен Димитров върна един гол. В 75-ата минута Павлин Тодоров от малък ъгъл нанесе силен удар във вратата на родния си клуб и наказа отбора, воден от батко му.
Мачът ще се запомни и с включването в игра на изпълнителния директор на Добруджа Светослав Петров, който записа пълни 90 минути, като през първата част бившият национал действа в отбрана, а след почивката премина в халфовата линия.