ФУТБОЛ: Тежка загуба за момчетата на „Добруджа“ в Елитната група (ВИДЕО)

28.08.2019 г. 15:01:03 ч.
/
Тежка загуба допуснаха футболистите на „Добруджа“ при първото си домакинство за сезона в Елитната група до 15 години. В мач от втория кръг „Септември“ (София) – една от най-силните школи в страната, разгроми добричлии с 10:1.

Началото на мача не предвещаваше подобна гръмка загуба. В 8 мин. Цветан Цветанов получи отличен извеждащ пас, хладнокръвно финтира вратаря на гостите и изпрати топката в опразнената врата за 1:0 за „Добруджа“. Домакините опазиха преднината си до 20 мин., след което само за 8 минути „Септември“ отбеляза 4 гола и предреши отрано изхода на мача. Това прекърши съпротивата на жълто-зелените, които след почивката инкасираха още 6 гола.

Така след поражението с 2:0 от ЦСКА в София в първия кръг, „Добруджа“ записа втора загуба в Елитната група за юноши до 15 години. Предстои двуседмична пауза в първенството, след която на 11 септември отборът, воден от треньора Павлин Тодоров, ще гостува на „Етър“ във Велико Търново.