ФУТБОЛ: Три гола за три минути и равенство на Дружба 2:2

02.08.2014 г. 20:04:00 ч.
/ ИА Добруджа
Срещата започна отлично за домакините. Още в 5 мин. Спас Георгиев нацели страничната греда на гостите. В 37 мин. арбитърът Боян Славков отсъди дузпа за събаряне на футболист на Ботев, Враца. Зад топката застана опитният Дарко Савич, стреля, но невероятен плонж на вратаря Николай Радомиров му позволи да спаси дузпата. В 73 мин. Цветомир Ангелов от 17-18 метра уцели непокрития долен десен ъгъл на вратата на Радомиров и резултатът бе открит 0 : 1 за Ботев. В 87 минута влезлият в игра като резерва Атанас Илиев изравни резултата 1 : 1 . Само минута по-късно, в 87 минута Тихомир Найденов вкара нов гол за Ботев- 1 : 2 , а две минути по-късно в самия край на мача Атанас Илиев действа хладнокръвно и отново изравни за Добруджа- 2 : 2 .
Добруджа игра в състав: Николай Радомиров, николай Христозов, кост.Гаджалов, Емил Колев, Кристиян Димитров, Симеон Симеонов-к, Красимир Станоев, Иван Цачев, Ивелин Василев(Ат.Илиев-75 мин.), Ивайло Димитров( Станимир Андонов - 83 мин.), Ивайло Лазаров( Спас Георгиев-45 мин.)