ФУТБОЛ: Втора поредна загуба за Добруджа, този път от Пирин, Разлог

20.09.2014 г. 18:54:00 ч.
Футболистите на Добруджа допуснаха втора поредна загуба. На стадион Дружба „жълто-зелените" отстъпиха на Пирин Разлог с 0:1. Домакините започнаха добре срещата и до десетата минута създадоха няколко опасности пред вратата на Пирин, но ударите на Димитров и Илиев не намериха целта. В 41-та минута Красимир Станоев изпълни добре пряк свободен удар, но вратарят Луков успя да избие в горната греда и след това топката излезе в корнер. Равенството се запази до 63-минута, когато при центриране от фаул, Каптиев бе оставен непокрит в наказателното поле на Добруджа и разстреля вратаря Радомиров от няколко метра за 0:1
В даденото от Тодоров 5-минутно продължение, вратаря на Пирин Луков игра с ръце извън наказателното поле и получи жълт картон, който обаче му беше втори, след като няколко минути по-рано си изпроси друг заради бавене на игра. Николай Димитров застана под рамката, а Ивайло Димитров имаше възможност да изравни, но стреля от фаул високо над вратата.
Добруджа игра в състав: Н.Радомиров, Н. Христозов, Емил Колев, Кристиян Димитров, Симеон Симеонов-к( 75 мин. Ивелин Василев), Красимир Станоев, Иван Цачев (71 мин. Мустафа ) Спас Георгиев, Станимир Андонов, Ивайло Димитров и Атанас Илиев (59 мин. Ивайло Лазаров)