Футболистите на ФСГ „Васил Левски” се класираха за пети пореден път на ученическите финали

25.04.2019 г. 16:59:24 ч.
/
Отборът на добричката Финансово-стопанска гимназия  „Васил Левски” се класира за пета поредна година за финалите на ученическите игри за 11-12 клас. Днес възпитаниците на Емил Михайлов, които са победители в зона „Варна”, разгромиха с 6:1 победителя от зона „Русе” – СУ „Васил Левски” от град Дулово. Мачът се игра на терена с изкуствена тревна настилка в Добрич. Добричките ученици са сред шестте отбора – финалисти. Тази година домакин на надпреварата ще бъде Разград. Финалният турнир ще се проведе от 9 до 12 май, като тимът на ФСГ „Васил Левски” е сред първите, които се класираха за него.