ХАНДБАЛ: Добруджа и Спартак Варна не успяха да се победят

26.10.2013 г. 18:27:00 ч.
Добруджа и Спартак Варна не успяха да се победят и завършиха наравно 24:24 в двубой от „А" РХГ, който се игра днес в зала „Русалка" в Добрич. Първото полувреме премина равностойно и двата отбора се оттеглиха на почивка също без надмощие – 14:14. В началото на второто полувреме „жълто-зелените" започнаха да трупат аванс, който достигна до 3 попадения. Последва отпускане и гостите на свой ред изравниха резултата, а в последните 5 минути Спартак обърна резултата и на свой ред поведе с 3 гола. Натискът на добруджанци в последните минути обаче доведе до равенство 24:24, като домакините имаха шанс да стигнат до пълен успех, но пропуснаха пред вратата на варненци.
Това бе първа точка за момчетата на Георги Андреев в това първенство, след като мачът от първия кръг с ЦСКА бе отложен, а във втория Добруджа загуби гостуването си на Локомотив във Варна.
Снимка: Архив