ХАНДБАЛ: Добруджа не успя да спре Локо (Варна) за поредна Купа на България

18.03.2018 г. 14:29:13 ч.
/
Добруджа загуби с 24:32 от Локомотив (Варна) във финала за Купата на България по хандбал, игран днес в Кубрат. Добруджанци бяха равностойни на „железничарите” само в първите няколко минути на двубоя, когато резултатът вървече гол за гол, но след 3:3 варненци дръпнаха напред, като постепенно разликата се увеличаваше. На почивката двата отбора се разделиха при 16:11. В началото на втората част момчетата на Георги Андреев показаха по-съсредоточена игра, но разликата от 5 попадения се запази през почти цялото време, като последните няколко минути дори се увеличи. Мачът завърши при резултат 32:24.
Така Локомотив спечели Купата за четвърта поредна година, за Добруджа останаха сребърните медали.