ХАНДБАЛ: Добруджа приема Локомотив /Варна/ от 14:00 днес

08.03.2014 г. 09:45:00 ч.
Добруджа, която в момента заема четвърто място във временното класиране приема днес от 14 часа втория, Локомотив Варна. Трима от отбора на Добруджа през миналия сезон сега играят за Локомотив- Иван Иванов, Чавдар Чернев и Тансер Надир.
Добрич е домакин и на финалния турнир за купа България при юноши до 16 год., като момчетата на Светослав божков играят от 12 часа утре със Спартак Варна и от 16 часа със Левски от гр.Левски. В другия поток са отборите на Спартак Варна, Асти Хасково и Черноморец Бургас. За полуфиналите се класират първите два отбора от групите. Те ще се срещнат в неделя от 9 и 10 часа , а финалният мач е от 13 часа в неделя.