ХАНДБАЛ: Добруджа разгроми Фрегата (ВИДЕО)

24.03.2018 г. 17:04:23 ч.
/
Мъжкият отбор на Добруджа буквално разгроми бургаския Фрегата, надигравайки го с 21 гола разлика. Мачът в зала Русалка завърши при резултат 52:31, на полувремето разликата бе само 7 гола – 20:13. Най-ефективен отново бе голмайсторът на отбора Джошкун Якубов, който отбеляза 15 попадения, 12 от които само през второто полувреме, при това бе пазен на лична защита. 10 гола за победата добави Стелиян Стоянов. С по 5 гола се отчетоха капитанът Илиян Илиев и крилото Стефан Евтимов. За три жълти картона на пейката не бе старши треньорът Георги Андреев, чийто функции бяха изпълнявани от по-опитните Красимир Коев и  Илиян Илиев.