ХАНДБАЛ: Добруджа загуби първия мач в Беларус с 25:34 (ВИДЕО)

17.11.2018 г. 14:10:38 ч.
/
Хандбалният Добруджа загуби с 25:34 от беларуския Машека (Могильов) първата среща от Третия кръг на европейския турнир «Чалъндж къп». Домакините си осигуриха победата още през първото полувреме, след което се оттеглиха на почивка с преднина от 9 попадения – 21:12. Двубоят се игра снощи в спортния комплекс «Олимпиец» пред около 400 зрители.
Най-резултатен за Добруджа бе Бранимир Балчев с 9 гола, Георги Атанасов и Джошкун Якубов отбелязаха по 5.
Тази вечер от 18.00 часа е вторият мач между двата отбора. Припомняме, че и през тази година, заради невъзможност „жълто-зелените” да приемат мач от евротурнирите в собствената си зала, се налага и двете срещи да се изиграят в залата на противника.