ХАНДБАЛ: Невъзстановеният Джошкун Якубов окрили Добруджа за победа срещу Локо (ГО)

22.09.2018 г. 16:48:02 ч.
/
Добруджа победи Локомотив (Горна Оряховица) с 30:25 в мач от първия кръг на новия шампионат в А РХГ. Победата за добруджанци обаче не дойде никак лесно. През първата част играта им в атака не вървеше, а младите състезатели на гостите показаха невероятна ефективност. На почивката  Добруджа изоставаше с 12:18, като влизането през втората част на невъзстановения Джошкун Якубов обърна нещата в тяхна полза. Въпреки че видимо изпитваше болки в дясното коляно, голмайсторът на изминалия шампионат поведе съотборниците си за обрата. Силен мач записа и Илиян Илиев, който вкара 8 гола. Толкова успя да реализира и  Якубов и то за по-малко от едно полувреме. Пет пъти се разписа Александър Димитров, а 4 добави Стелиян Стоянов.